Nowotwór/rak jajnika Strona Główna Nowotwór/rak jajnika
Wszystko o chorobie nowotworowej - rak jajnika

Pomoc technicznaPomoc techniczna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Akceptacja postów
Autor Wiadomość
iwa 

Wiek: 58
Dołączyła: 30 Wrz 2011
Posty: 648
Wysłany: |18 Lis 2011|, o 13:40   Akceptacja postów

Bardzo proszę administrację o wyjaśnienie jaka jest przyczyna oczekiwania na akceptację postów napisanych w niektórych działach np w "Ciekawostkach ze świata medycyny".
Nigdzie w regulaminie nie znalazłam punktu mówiącego o tym chyba,że czymś sobie "zaskurzyłam" ja osobiście :-/ (ale nic mi na ten temat nie wiadomo :-) ) i dotyczy taki zwyczaj tylko wybranych osób.
Nieukrywam,że jest to dla mnie............... irytujące :-D
 
     
administrator

Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 13
Wysłany: |5 Gru 2011|, o 17:15   

Droga Iwo
Przepraszam, ze tak długo czekałaś na moją odpowiedź.
Mam nadzieję, że usatysfakcjonowała Cię odpowiedź moderatora emgoro.
Dostęp do forum został ograniczony z powodu zalewającego nas spamu oraz incydentów naruszenia prywatności.
Forum podzielone jest na 2 części - część teoretyczną, której czytanie jest ogólnodostępne, natomiast umieszczanie postów wymaga akceptacji administratora lub moderatorów oraz część przeznaczoną do dyskusji, do której dostęp uzyskuje się po zalogowaniu.
Celem naszych działań jest zapewnienie wysokiej jakości merytorycznej teoretycznej części forum oraz bezpieczeństwa użytkowników opisujących swoje historie.
Przykro mi, że czasem musicie zaczekać chwilę na akceptację. Przepraszamy za utrudnienia, zapewniam, że robimy to w trosce o Państwa bezpieczeństwo.

Pozdrawiam
Administrator
 
     
iwa 

Wiek: 58
Dołączyła: 30 Wrz 2011
Posty: 648
Wysłany: |6 Gru 2011|, o 15:41   

Dziękuję administarcji za wyjaśnienie ale jeśli mam być szczera to nie przekonuje mnie ono tak do końca.Jak już pisałam Robertowi(pozdrowienia dla Roberta) ogranicza mi to czasowo podjęcie dyskusji na dany temat bądź wyrażenie własnej opinii.
Czy nas przed czymkolwiek chroni? nie sądzę bo zalogowanie się na forum to kwestia kilku minut i można "szaleć" do woli,tak ze spamami jak i z kopiowaniem naszych prywatnych zwierzeń,które chyba przede wszystkim chcieli byśmy ochronić bo to narusza nasze dobra osobiste,choć nie tak do końca,wszak sami je upubliczniamy i nie są one chronione żadnym prawem autorskim.
Niezrozumiałe to dla mnie ale już nie będę marudzić na ten temat,chociaż mi wolno bo perimenopauza się kłania :-D ,więc przyjmuję do wiadomości wyjaśnienia,tym bardziej,że nikomu innemu to nie przeszkadza,ech...trudno będę czekać na te akceptacje cierpliwie :-/
C'est la vie :-D .
Pozdrawiam
 
     
administrator

Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 13
Wysłany: |6 Gru 2011|, o 18:02   

Cieszę się, że przyjęłaś do wiadomości moje wyjaśnienia.
Zapewniam Cię, że od kiedy wprowadziliśmy ograniczenia nie musimy codziennie kasować tony spamu. Wbrew pozorom, żeby zalogować się na forum, trzeba sobie zadać trochę trudu.
Dla "poważnego" użytkownika jest to chwila, choć też musi cierpliwie zaczekać na akceptację przy pierwszej rejestracji, natomiast pozwoliło to wyeliminować spam wysyłany z automatu.
Mam nadzieję, że tym razem łatwiej przyjdzie Ci zaakceptowanie akceptacji postów ;)
 
     
Zuzia 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3921
Wysłany: |10 Paź 2014|, o 18:16   

Pytanie do Administratora
Obserwuję pewne dziwne zjawisko i prosiłbym objaśnienie tej kwestii.
Przykładowo dzisiaj napisałem 3 posty w dwu różnych wątkach(mszb, kasiorek4)
W każdym z tych wątków post otrzymał ten sam numer kolejny postu(2916) i tego właśnie nie rozumiem. Prawdopodobnie i ten post otrzyma również kolejny nr 2916.Ha, teraz wszystkie 4 posty mają nr 2917.Jak to rozumieć ?
Jak w takim razie zlicza licznik postów ?
Melduję,iż następnego dnia(11-10-2014,godz. 13:22) wszystkie 4 posty mają numer 2916.
 
     
emgoro 
Robert


Pomógł: 29 razy
Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 9265
Skąd: Szczecin
Wysłany: |11 Paź 2014|, o 16:11   

My tu nie rywalizujemy kto napisał najwięcej postów. Największą wartością jest treść w nich zawarta, która niesie oczekiwane informacje, wskazówki, pomoc i przede wszystkim wsparcie.

ps. A czy przy postach, które napisałeś wówczas dzisiaj nie widnieje inna liczba postów, warto też cofnąć się do jeszcze wcześniejszych? Przy avatarze osoby piszącej dany post zawsze jest podana ilość napisanych wszystkich postów, a nie kolejny numer postu.
_________________
Historia: http://nowotwor.eu/viewtopic.php?t=1516
 
     
Zuzia 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3921
Wysłany: |11 Paź 2014|, o 16:27   

emgoro napisał/a:
My tu nie rywalizujemy kto napisał najwięcej postów
Cytat:

Prosiłem o wyjaśnienie dziwnego zjawiska i tyle.Teraz wspomniane posty mają nr 2918...i nadal nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje.
 
     
Zuzia 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3921
Wysłany: |12 Paź 2014|, o 20:43   

Dzisiaj zaskoczyłem....pod avatarem jest liczba wskazująca łączną ilość postów,to pewne.Jeśli tak,to każdy następny post danego dnia powinien podnieść to wskazanie o 1,czyli tak jak napisał wcześniej Robert.Sam wpuściłem się w "maliny"...?
(...chyba mój rozum uparł się, aby każdy post danego dnia miał inny numer....a tak nie jest :lol: )
 
     
emgoro 
Robert


Pomógł: 29 razy
Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 9265
Skąd: Szczecin
Wysłany: |14 Paź 2014|, o 13:52   

Nareszcie zajarzyłeś :-)
_________________
Historia: http://nowotwor.eu/viewtopic.php?t=1516
 
     
Zuzia 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3921
Wysłany: |14 Paź 2014|, o 20:18   

Coś sobie ubzdurałem i musiało to jakiś czas trwać :mrgreen: .Podobno z wiekiem zdarza się to coraz częściej.
Najwcześniej to występuje u polityków.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 12