Nowotwór/rak jajnika Strona Główna Nowotwór/rak jajnika
Wszystko o chorobie nowotworowej - rak jajnika

Pomoc technicznaPomoc techniczna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzieje się dobrze czy źle ?
Autor Wiadomość
Zuzia 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3921
Wysłany: |1 Sty 2015|, o 23:44   Dzieje się dobrze czy źle ?

Od paru lat systematycznie spada liczba zarejestrowanych Forumowiczów.I Tak :

- rok 2011 : 455 zarejestrowanych forumowiczów
- rok 2012 : 147 zarejestrowanych forumowiczów
- rok 2013 : 92 zarejestrowanych forumowiczów
- rok 2014 : 57 zarejestrowanych forumowiczów

Dodatkowo od siebie obserwuję spadek aktywności Pań,
czyli ogólnie rzecz biorąc - niewiele piszą.

W obliczeniach mogą i pewnie trafią się jakieś błędy,ale trend z pewnością nie jest fałszywy.
Chciałbym wierzyć,że w/w fakty można połączyć ze skuteczniejszym leczeniem.
 
     
Joanna 

Wiek: 65
Dołączyła: 24 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: Lubuskie
Wysłany: |9 Sty 2015|, o 17:28   

Droga Zuziu napiszę coś od siebie...Dla mnie to forum od początku jest kopalnia wiedzy na temat choroby,która mnie dotknęła 9 lat temu.To ,ze się nie odzywam,nie jest dowodem na to,ze mi na tym forum nie zależy...Nawet gdy się nie odzywam,przeżywam historie innych.To ,że mam jak dotąd sytuację stabilną,stawia mnie trochę z boku.Nie chcę swoją osobą absorbować uwagi tych,którzy teraz potrzebują pomocy.Dziękuję Wam tzn Emgoro i Tobie Zuziku za zaangażowanie i proszę ,nie ulegajcie zniechęceniu mimo wszystko trwajcie...Pozdrawiam ciepło
 
     
Zuzia 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3921
Wysłany: |9 Sty 2015|, o 20:57   

Joanno,nie martw się :lol: . Robert jest i na pewno będzie. Odnośnie siebie nie chcę przepowiadać swojej przyszłości.Obaj jesteśmy ofiarami tej choroby...jak wielu z nas. Robert jest jednak znacznie młodszy...ja już mam dwa światy: ten lepszy i ten gorszy. Szczęśliwie są tu osoby ,które znacznie się dokształciły i z pewnością nie będą skąpiły swojej wiedzy.
Zauważyłem pewien fakt i tylko go wydobyłem na światło dzienne i chciałbym wierzyć,że jest on tylko potwierdzeniem skuteczniejszego leczenia.Na teraz nie ma mowy o zniechęceniu.Nasza służba zdrowia ma wiele do zrobienia i wszyscy razem powinniśmy tego przypilnować.
 
     
czeresnia 
elka


Wiek: 65
Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 236
Skąd: garwolin
Wysłany: |12 Sty 2015|, o 17:59   

Zuziek ja podobnie jak Joanna rzadko piszę,ale często tu zaglądam.Choroba dopadła mnie 6 lat temu,zawalił sie mój domek z kart.Musiałam życie układac od nowa,przedtem nie miałam czasu dla siebie,tylko praca ,pacjęci prywatni,robiłam czasem 300km po okolicach masując chorych ludzi.Dziś gdy sama zachorowałam widzę,co robiłam jak zapracowałam na swoją chorobę.Trafiłam na forum szukając porady pomocy.Dzięki Wam nauczyłam się na nowo żyć.Ty i Robert jesteście bardzo potrzebni nam chorym,przeciez nie będę pisac codziennie .że cos mnie zabolało.Nie jestem pisarką ,raczej matematyczką,od Ciebie nauczyłam sie rozróżniac kiedy jest coś poważnego ,kiedy prosić o radę.Fakt że wykruszyło się trochę z forum pisarek jak:Lidka,Mufka,Agnieszka40,ale forum jest na prawdę potrzebne .Gorąco pozdrawiam i zaczynam podnosić aktywność pań. :oops: Elka
 
 
     
Zuzia 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3921
Wysłany: |12 Sty 2015|, o 21:03   

Mamy więcej pisarek,mimo różnorakich zawodów. jest jeszcze przecież Kina,Iwa i Aleksandra z USA(PEWKA w "letargu"). Trzeba jednak MIMO-TO jakoś żyć.Forum jako całość ma więcej doświadczenia. Na początku przelatywały jakieś "meteoryty" i zakłócały atmosferę. Teraz może łatwiej,ale i trudniej ,bo pewnych złudzeń nie mamy,ale z tego co nam DANE trzeba wyciągnąć MAXA. Za tym frontem walki jest gdzieś sponiewierana jakość naszego życia.Nasze Anioły też mają problemy...okazuje się,że dzisiaj zamówić mszę w intencji wcale nie jest tak prosto.Czekałem w Wągrowcu ponad 6 miesięcy za mszą za moją teściową, której zresztą byłem jedynym zięciem...i zrezygnowałem.Wycofałem pieniądze i mszę zamówiłem w małej wiosce niedaleko Piły...a i tak muszę czekać do 20 marca(teściowa odeszła 26 czerwca 2014).Teraz będzie to msza w intencji teściowej i jej córki - a mojej żony.Jak pisałem,mam dwa światy i tak zostanie.
Nadziwić się nie mogę,czemu to dyktatorzy formatu PUTIN,Kadafi i inni ,jak zdobędą kasę,to miast ją wykorzystać np. na rozwój leków antynowotworowych to wszczynają wojenne burdy i mordują niewinnych ludzi. Szkoda,że żadna z religii nie nakazuje rozwoju nauk nad zdrowiem człowieka.
 
     
kina 


Wiek: 59
Dołączyła: 25 Paź 2010
Posty: 1707
Wysłany: |16 Sty 2015|, o 01:09   

Zuziek przywołałes mnie "opowiadaczke " do tablicy :)Mniejsza aktywnosc kobiet nowych na forum wynika raczej z dostepu w necie do zrodeł innych grup i stowarzyszen ktore jakas wiedze onkologiczna promuja na chocby fb czy na swoich stronkach stowarzyszen.DSS, Policzmy sie, Rak&roll i wiele innych ( tam czasem zagladam)cos tam na temat raka janika wrzuca..Osobiscie natomiast uwazam ze nasze forum jest najbogatsze w wiedze jesli chodzi o raka janika, a takze superowe jesli chodzi o wsparcie w kryzysie i zyczliwa pomoc.Czesc kobiet szuka wparcia w fundacjach liczac tez na jakąs tam pomoc od strony zfinansowania niestandartowego chocby leczenia..Tu nie zbieramy 1%od podatkow na działalnosc , wszycy udzielajacy sie pracują społecznie ..i za to wszytkim glosno musimy sobie mowic Wielkie Dzieki!!!! Nasze forum raka janika jest chyba pionierem i liderem wiedzy w tej tematyce.Trzeba tylko umiejetnie sie poruszac po odp dzialach albo wpisywac slowo -haslo kluczowe i wtedy wszytkie watki z tym slowem sie nam same wyswietlaja ...
_________________
:*


Historia: http://www.nowotwor.eu/viewtopic.php?t=1532
 
     
kucja15 

Wiek: 66
Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 183
Skąd: Śląskie
Wysłany: |16 Sty 2015|, o 09:59   

Kinia ja całkowicie zgadzam się z Twoją opinią.
To forum jest najlepsze - wszystko uporządkowane, klarowne i za darmo.
Wielki szacun dla założycieli i odpowiadających na zadawane pytania.
Pozdrawiam :-)
_________________
"nadzieja ma skrzydła,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów,
która nigdy nie ustaje,
a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury”
Emily Dickinson

.
 
     
Zuzia 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3921
Wysłany: |16 Sty 2015|, o 10:01   

kina napisał/a:
Nasze forum raka janika jest chyba pionierem i liderem wiedzy w tej tematyce.T

Pamiętam....jak moja małżonka była w potrzebie(rok 2005/2006),to NIC ciekawego o tematyce raka jajnika po polsku nie było i nie istniało.Wówczas parę lat zaistniałem na forach zachodnich.Dopiero Adminka Ewa i Robert stworzyli to Forum.
 
     
iwa 

Wiek: 58
Dołączyła: 30 Wrz 2011
Posty: 648
Wysłany: |17 Lut 2015|, o 22:50   

Zuziek co to w ogóle za temat ??????? :evil:
Co Ci tam łazi po łbie ??? :evil:
Nie skomentuję tego bo musiałabym Ci skopać dupsko i napisać brzydko na CH i na P i na K :oops:
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eMG7_x98o_Q
 
     
Zuzia 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3921
Wysłany: |17 Lut 2015|, o 23:05   

Zadzwoń i powiedz ,co Cię tak wkurzyło...nawet wysłucham Twojej wiązanki :lol: (najlepiej w samo południe)
 
     
iwa 

Wiek: 58
Dołączyła: 30 Wrz 2011
Posty: 648
Wysłany: |18 Lut 2015|, o 00:23   

Jak to co ???
Powiało mi "uśmierceniem" forum tzn takie wywołał we mnie emocje i odczucia twój post :-/ i wcale mi się to nie podoba :roll:
Nie wiem czy zainteresowanie ,frekwencja,ilość napisanych postów,ilość nowych użytkowników tak drastycznie zmalała bo nie śledzę statystyk,do niczego mi to nie jest potrzebne ale WIEM że form jest dla mnie i wielu z nas niezbędne a Twoje i Roberta rady ,sugestie,wsparcie bezcenne i nie ważne czy dla jednej czy dla miliona osób.

Nie pisz tak :evil:
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eMG7_x98o_Q
 
     
Zuzia 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3921
Wysłany: |18 Lut 2015|, o 10:54   

Uśmiercenie Forum nie grozi,choć teoretycznie,jak chorobę lekarze opanują,to nie mam nic przeciw....ale choroba ma swoją populację,a na lepsze w służbie zdrowia nie zapowiada się,tak więc Forum nie umrze.Fakt jednak pozostaje faktem i zastanawia mnie co się za tym kryje. Końcówka roku 2015 przyniesie nowe wyniki.Ponad wszystko najbardziej istotne jest to,aby wspomagać najskuteczniej,a o to stara się Robert usilnie :lol: . Z innej beczki,to utrzymanie takiego Forum ma swoje koszty i jak dotychczas Robert milczy.Nie wychylam się w tym temacie...bo znowu ktoś puści wiązankę :lol: .Tak z ciekawości chciałbym widzieć minę jakiegoś doktora po Twojej wiązance wzbogaconej o słownictwo dziadka(wiesz jakiego :lol: )
 
     
emgoro 
Robert


Pomógł: 29 razy
Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 9265
Skąd: Szczecin
Wysłany: |18 Lut 2015|, o 12:12   

Na obecną chwilę nie ma żadnych planów z zakończeniem działalności tego FORUM !!!
_________________
Historia: http://nowotwor.eu/viewtopic.php?t=1516
 
     
yoolanta

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 174
Wysłany: |21 Lut 2015|, o 21:08   ...ja też

zaznaczam, ze choć nie pisze zbyt często, zaglądam czasami codziennie....wyczytałam prawie wszystko:-) przy okazji chcialam bardzo podziękować założycielom tego forum oraz Wam wszystkim za wsparcie i pomoc.
_________________
Historia: http://nowotwor.eu/viewtopic.php?t=1696
 
     
canceroblast 
Smutny

Wiek: 61
Dołączył: 18 Gru 2014
Posty: 150
Skąd: Kalisz
Wysłany: |15 Cze 2015|, o 07:21   

To zupełnie normalne - ludzie teraz rozmawiają głównie przez facebooka, a forum jest drugorzędne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 12