Nowotwór/rak jajnika Strona Główna Nowotwór/rak jajnika
Wszystko o chorobie nowotworowej - rak jajnika

Pomoc technicznaPomoc techniczna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: pewka
|19 Lip 2012|, o 13:16
Propozycje nowej nazwy forum
Autor Wiadomość
emgoro 
Robert


Pomógł: 29 razy
Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 9265
Skąd: Szczecin
Wysłany: |20 Lip 2012|, o 17:13   

Jak dla mnie na razie Ovarianki prowadzą :-D
Przemo dzięki za akces pomocy na pewno będziemy pamiętać jakby była taka potrzeba. Póki, co na razie będziemy polegać na Rafale synie śp. Irenki.
_________________
Historia: http://nowotwor.eu/viewtopic.php?t=1516
 
     
Zuzia 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3921
Wysłany: |20 Lip 2012|, o 20:15   

emgoro napisał/a:
Jak dla mnie na razie Ovarianki prowadzą :-D

Nie jest to co prawda po polsku,ale gdyby się silić,to można uważać,że to : " jajniczki " :mrgreen:
 
     
Domi 

Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 120
Wysłany: |21 Lip 2012|, o 07:42   

Hej, nie mam pomysłu co do nazwy (mam nadzieje ze cos tez wpadnie do głowy) ale wg. Mnie nazwa dla strony www powinna byc krótka, tak, żeby każdy mógł ja zapamiętać, najlepiej bez pauz czy kropek. Nazwy które maja w treści kropki czy pauzy wg mnie sieja zamęt i trudno je w konsekwencji odtworzyć.
Ps. Najlepsze pomysły przychodzą po czasie, więc jak juz nazwa będzie wymyślona i zaklepana wówczas każdy będzie twórczy:)
 
     
Domi 

Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 120
Wysłany: |21 Lip 2012|, o 07:45   

Albo można nazwać stowarzyszenie jakimś ogólnym pozytywnym hasłem np.
CUD ŻYCIA i opatrzyć te nazwę hasłem: stowarzyszenie na rzecz wspierania i walki z nowotworem jajnika.
 
     
Zuzia 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3921
Wysłany: |21 Lip 2012|, o 10:52   

Domi napisał/a:
Mnie nazwa dla strony www powinna byc krótka, tak, żeby każdy mógł ja zapamiętać, najlepiej bez pauz czy kropek

Krótka nazwa,to zazwyczaj pobożne życzenie,w którym trudno określić tematykę i misję czegokolwiek.Jeśli przyjmiemy za wiodące słowo Jajnik czy Ovary to samo w sobie to niczego nie precyzuje,jest to tylko temat z którym coś należy zrobić. Kropki,myślniki i inne to oddzielacze wyrazów,aby czytanie i pisanie było sensowne.
Bardzo "twórcze" są spotkania i dyskusje w TV,gdzie zazwyczaj proponuje się podsumowanie "jednym zdaniem" :lol: .
Propozycja pozytywnego hasła jest dobra,ale powinna być wzbogacona o człon,który sprecyzuje jądro misji,w tym wypadku jajnik,czy rak jajnika.
Nadal podkreślam potrzebę wyboru słów,które w wyszukiwarkach będzie tę stronę "promować",bo czasami może być jak z szukanie Firm w "doskonałych" książkach telefonicznych - czyli nie znajdziemy tego czego szukamy.
Nim zacznie się wymyślanie nazw,może jednak Ktoś oblatany w sieci wyłoży wskazania co do nazwy domeny,
aby wyszukiwarki elegancko ją wybierały spośród "szumu informatycznego" i to na dobrej wysokiej pozycji.
 
     
iwa 

Wiek: 58
Dołączyła: 30 Wrz 2011
Posty: 648
Wysłany: |21 Lip 2012|, o 16:13   

Zuziek słowa w adresie w pozycjonowaniu strony w wyszukiwarce nie mają aż tak wielkiego znaczenia bo strona się tym szybciej pozycjonuje,wskakując na wyższe poziomy im częściej odwiedza ją Google[Bot].
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eMG7_x98o_Q
 
     
pewka 
pewka

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 1658
Wysłany: |24 Lip 2012|, o 14:49   

Ovarianki sa super!
_________________
pewka
 
     
Zuzia 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3921
Wysłany: |24 Lip 2012|, o 16:50   

Yes...od razu mi się kojarzy z "Marsjanki" i prawie to prawda :lol: .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 13