Nowotwór/rak jajnika Strona Główna Nowotwór/rak jajnika
Wszystko o chorobie nowotworowej - rak jajnika

Pomoc technicznaPomoc techniczna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przekazanie forum nowemu administratorowi.[/size]
Autor Wiadomość
Ewadmin 
Ewa


Dołączyła: 15 Lut 2007
Posty: 153
Wysłany: |1 Lip 2011|, o 12:03   Przekazanie forum nowemu administratorowi.[/size]

Drodzy forumowicze mam dziś przyjemność przekazać administrowanie forum nowej osobie. Nowy admin będzie się zajmować tylko sprawami technicznymi oraz przestrzeganiem regulaminu. Dla użytkowników będzie to niezauważalne.
Merytoryczną pieczę nadal będą sprawować moderatorzy na czele z Robertem. Natomiast moderatora Marcina zastąpi Altus.
Zakładając forum w lutym 2007r. miałam ogromną potrzebę podzielenia się własnymi doświadczeniami, wątpliwościami i pytaniami z innymi pacjentkami. Widziałam jak jest dużo przestraszonych i zagubionych kobiet, które są pozbawione podstawowych informacji i wsparcia. Liczyłam też bardzo na wymianę doświadczeń i uwag na temat wszelkich możliwości i metod leczenia raka jajnika zarówno w Polsce jak i na świecie.
Miałam również nadzieję na znalezienie ratunku dla siebie. I nie pomyliłam się. Dzięki forum poznałam Gosię i Roberta, którzy wskazali drogę i nakłonili mnie do podjęcia kolejnego wysiłku w mojej historii leczenia. Zawsze im jestem za to wdzięczna.
Tego roku minęły 4 lata działalności forum. Dużo się wydarzyło przez ten czas.
Niestety odeszły od nas bliskie, poznane na forum osoby.
Wiele chorujących poddaje się leczeniu z dobrym skutkiem, daje to nam dużo nadziei.
Bardzo budująca dla mnie jest obecność na forum tak wielu osób wspierających chore.
Ja obecnie zdecydowałam się przekazać administrowanie forum w nowe ręce. Jest to wspaniała młoda osoba, pełna energii i chęci niesienia pomocy innym. Głęboko wierzę, że zrobi to jak najlepiej.
Dziękuję mojemu synowi junior adminowi bez, którego pomocy to forum by nie powstało.
Niezastąpionemu Robertowi dziękuję za jego ogromny wkład w tworzenie forum i codzienną, trudną pracę.
Marcinowi bardzo dziękuje za jego pracę, mam nadzieje że będzie z nami dalej.
Wszystkim forumowiczom dziękuję za wspólną obecność na forum i tworzenie wspaniałej, niepowtarzalnej, dającej dużo nadziei atmosfery wzajemnej pomocy.
Ja oczywiście pozostaję na forum jako użytkownik. Mój nowy nick to
Ewadmin.
 
     
administrator

Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 13
Wysłany: |1 Lip 2011|, o 12:25   

Witam drodzy forumowicze,

Na prośbę założycielki forum od dziś będę zajmować się administrowaniem forum.

W imieniu swoim i użytkowników dziękuję Admince Ewie za dotychczasową opiekę nad forum. Dziękuję również Adminowi Juniorowi, odchodzącemu moderatorowi Marcinowi 21 oraz Emgoro, który z nami zostaje.

Jak wspomniała adminka, moja rola jako administratora, polegać będzie głównie na zapewnieniu technicznego zaplecza oraz sprawnego funkcjonowania forum, w tym również przestrzegania regulaminu. Kwestie merytoryczne pozostawiam moderatorom.
Zapewniam, ze dołożę wszelkich starań, żeby zabezpieczyć dotychczasowy dorobek forum i rozwijać je w wyznaczonym kierunku.
W tym celu zostanie wprowadzone kilka następujących zmian:
- wprowadzenie nowego moderatora – Altus zamiast dotychczasowego moderatora Marcina 21.
- poprawki w regulaminie
- reorganizacja działów forum - w celu uporządkowania i łatwiejszego dostępu do zgromadzonej na forum wiedzy merytorycznej. Porządki zaczniemy, gdy już uporamy się z całością spraw technicznych i organizacyjnych związanych z przejęciem forum.

Bardzo proszę o zapoznanie się z nowym regulaminem.

W razie ewentualnych pytań lub problemów technicznych, jestem do Waszej dyspozycji.

Życzę nam wszystkim udanej współpracy.

Pozdrawiam

Administrator
 
     
emgoro 
Robert


Pomógł: 29 razy
Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 9265
Skąd: Szczecin
Wysłany: |1 Lip 2011|, o 16:29   

Ja pragnę podziękować Ewie - Admin za to, że kiedyś zrodził się taki pomysł w jej głowie, a potem przypadek sprawił, że ja znalazłem to forum. Dziękuję Ewie za to, że mi zaufała i zaproponowała moderowanie. Ewa bardzo dziękuję i wierzę, że będziesz do nas zaglądać życząc Ci jednocześnie najwięcej zdrowia.
Dziękuję też Marcinowi21, że na pewnym etapie działalności forum zechciał nam pomóc w moderacji forum. Marcin wierzę, że też będziesz nas odwiedzał i może czasem też coś pisał.
Witam nowego Administratora forum z nadzieją na bardzo dobrą i owocną współpracę w imię rozwijania się tego forum. Myślę, że przyniesie to z czasem widoczny efekt na forum.
Gratuluję wyboru na moderatora Altus licząc na współpracę i odciążenie mnie w jakiś sposób od części obowiązków wynikających moderowania.

Doszło do zmiany regulaminu i ja z tych zmian się bardzo cieszę. Wszelkie zmiany porządkujące forum nadejdą z czasem. Powinny być widoczne i bardziej przejrzyste.
Niewykluczone, że nowa jakość, której oczekuję spowoduje, że będę tutaj dłużej niż to nie dawno planowałem.
Wspierajmy się i pomagajmy sobie wzajemnie oraz dzielmy się swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną, która często jest niezastąpiona i niezbędna w tej trudnej walce, a także własnymi doświadczeniami . Nie traćcie nadziei, że warto jest walczyć o każdy dzień, tydzień, miesiąc i rok oraz lata życia. Ja to dobrze wiem, bo moja śp. pamięci Gosia jest tego najwłaściwszym przykładem.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Moderator emgoro
_________________
Historia: http://nowotwor.eu/viewtopic.php?t=1516
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 13