Nowotwór/rak jajnika Strona Główna Nowotwór/rak jajnika
Wszystko o chorobie nowotworowej - rak jajnika

Pomoc technicznaPomoc techniczna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przepraszamy za powstałe utrudnienia
Autor Wiadomość
Ewadmin 
Ewa


Dołączyła: 15 Lut 2007
Posty: 153
Wysłany: |21 Maj 2008|, o 21:00   Przepraszamy za powstałe utrudnienia

Chciałem poinformować wszystkim forumowiczów, że niestety, podobnie jak wiele innych witryn internetowych jesteśmy poddawani licznym atakom hakerów. Także wczoraj nastąpiło włamanie sieciowe. Staramy się jak najszybciej, w miarę możliwości dokonywać napraw oraz zapewnić lepszą ochronę przed atakami. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
Administrator Junior
 
     
Lidka 

Dołączyła: 03 Kwi 2008
Posty: 2335
Wysłany: |22 Maj 2008|, o 21:59   

Ewuniu, bardzo dziękujemy za sprawne i szybkie usunięcie awarii. Jesteś w i e l k a.
Ja osobiście z komputerem nie jestem za pan brat, tak że martwiłam się, żeby wszystko nie zniknęło z naszego forum.
Jeszcze raz dziękujemy za bezinteresowną pracę i opiekę Tobie Ewuniu i Robertowi.
Pozdrowiam w imieu własnym i pozostałych członków forum.
 
     
Ewadmin 
Ewa


Dołączyła: 15 Lut 2007
Posty: 153
Wysłany: |23 Maj 2008|, o 21:54   

Serdecznie dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam.Ewa
 
     
Lidka 

Dołączyła: 03 Kwi 2008
Posty: 2335
Wysłany: |6 Sie 2009|, o 07:31   

Ewuniu, od wczoraj mamy problem z wejsciem na forum, zaopiekuj sie nami, żebyśmy nie musieli płakać. Wyskakuje, kilkakrotnie strona 503 Service.... zanim wejdzie się na forum, lub otworzy jakiś wątek - to samo przy wysyłaniu postów.
Mam nadzieję, że już, jesteś po wypoczynku, a jeśli nie, to szykuje się, nam niezła bieda - nawet, nie chcę o tym myśleć.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i za wszystko co robisz D Z I Ę KU J E M Y ! ! !
 
     
Ewadmin 
Ewa


Dołączyła: 15 Lut 2007
Posty: 153
Wysłany: |7 Sie 2009|, o 21:22   

Drogdzy forumowicze chciałam poinformować, że w związku z dużym obciążeniem serwera mogą pojawiać się przejściowe problemy z dostępem do naszego forum, o których pisze powyżej Lidzia. W takim przypadku należy włączyć klawisz F5(odśwież) i chwilę poczekać na dostęp.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam.Ewa
 
     
Ewadmin 
Ewa


Dołączyła: 15 Lut 2007
Posty: 153
Wysłany: |7 Sie 2009|, o 21:24   

Droga Lidziu w sprawie funkcjonowania forum tak jak napisałam powyżej. Miałam chemię, dlatego dopiero odpisuję.Serdecznie Cię pozdrawiam dziękuję za miłe słowa.Ewa
 
     
Lidka 

Dołączyła: 03 Kwi 2008
Posty: 2335
Wysłany: |26 Paź 2009|, o 11:23   Strona glowna, temat Porozmawiajmy

Ewo, Droga nasza "adminko" na stronie glonej pod tematem: Porozmawiajmy, sa przepiekne zyczenia (nic dodajac i nic ujmujac), czy bylaby mozliwosc zaznaczenia ich, wieksza czcionka i np. kolorem.
Bardzo czesto czytam, te zyczenia i zawsze w jakis pozytywny sposob, wplywaja na mnie, nie chce autorowi tych zyczen dodawac za duzego "blasku", ale jest w nich cos takiego, ze tylko podobnie reaguje na "spieszcie sie kochac ludzi, tak ...." (co jest najpiekniejszym komplementem w moich ustach).

Bardzo Cie prosze, nie mysl, ze jestem marudna lub, ze sie czepiam. Ale, mysle, ze gdyby bardziej zwracaly nasza uwage, to moglyby przekazac nam tylko i wylacznie pozytywne emocje.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i bardzo dziekuje za ewentualne pozytywne rozpatrzenie mojej prosby, a za zawracanie glowy przepraszam. Buziaczki Kochana Ewuniu (moze bys sie odezwala?).

Szczegolne pozdrowienia dla "administratora juniora", ktorego nie mielismy szczescia poznac, ale dziekujemy bardzo za wklad pacy i czas jaki nam poswiecasz.
 
     
Lidka 

Dołączyła: 03 Kwi 2008
Posty: 2335
Wysłany: |27 Paź 2009|, o 20:03   

Ewuniu, "dobry duszku", dziekuje za mila niespodzianke. Buziaczki i spokojnej nocy. Pa
 
     
Lidka 

Dołączyła: 03 Kwi 2008
Posty: 2335
Wysłany: |27 Paź 2009|, o 20:31   

Ewuniu, jeszcze dodalas kolor nadziei, przeszlas moje oczekiwania. Wielki dzieki. Buziaczki.
 
     
jaceklub 

Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: |23 Lip 2010|, o 10:25   

Witam
Na dzień dzisiejszy są problemy z logowanie się do forum. Klikając na link >>>>>> zaloguj się <<<<< wyświetla się pusta strona. Nie wiedziałem przez pare dni jak się zalogować na forum, okazało się że mogę tylko na głównej stronie w okienkach do loginu i hasła
pozdrawiam
_________________
Pragnę zataić przed Tobą, że cierpię.
(św.Siostra Faustyna)
 
     
joanna.s.

Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 1
Wysłany: |17 Wrz 2010|, o 11:59   

Witajcie. Z tej strony joanna 73 i 1973, zarejestrowałam się po raz kolejny przez meil syna, ponieważ od 3 miesięcy nie mogę się logować na swoje konto i od nikogo pomocy. Otwieram i czytam, ale nic poza tym. Możecie mi pomóc, bo nie wiem z czego to wynika. Teraz tez jak się wyloguje, to koniec nie wrócę, bo nie znam przyczyny błędu, który trwa tyle czasu. mój adres meilowy inosen@o2.pl. Chcę być z Wami w kontakcie, ale to jakoś niemożliwe.Pomocy!!!! Aśka
 
     
KaMi 
KaKi52

Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 1
Wysłany: |19 Wrz 2010|, o 20:39   

Witam, ja również podobny kłopot jak Joanna powyżej.
Zarejestrowałam się pod nickiem KaTa58 i od ostatnich kłopotów z forum nie mogłam się zalogować.
Dzisiaj utworzyłam nowe konto z nickiem KaMi52
 
     
emgoro 
Robert


Pomógł: 29 razy
Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 9265
Skąd: Szczecin
Wysłany: |20 Wrz 2010|, o 15:42   

A możecie napisać jak technicznie logujecie się na forum?
Problem z logowaniem wynikał z tego, że po wpisaniu nicku i hasła oraz wciśnięciu klawisza ENTER na klawiaturze występował błąd i nie można było się zalogować i to dotyczyło pewnej grupy forumowiczów. Pominięcie klawisza ENTER i wciśnięcie okienka przy nicku i haśle ZALOGUJ usuwał tą przeszkodę. Wydaje się, że ponowne zarejestrowanie się z nowym nickiem również usuwało ten problem.
 
     
Anita Z. 
Anita1204

Wiek: 43
Dołączyła: 08 Wrz 2010
Posty: 5
Wysłany: |20 Wrz 2010|, o 16:31   

Czy mogę zmienić swoją nazwę użytkownika?Tak głupio się czuję występując pod imieniem i nazwiskiem ;-)
_________________
Anita
 
     
emgoro 
Robert


Pomógł: 29 razy
Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 9265
Skąd: Szczecin
Wysłany: |20 Wrz 2010|, o 16:38   

Zmienić dotychczas założonego nicku nie można jedynie tylko hasło , ale można zarejestrować się od nowa z nowym nickiem i hasłem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 11